EKİP ELEKTRONİK kurulduğundan bugüne değerli müşterilerine uluslararası alanda markalaşmış ürünlerin tesis edilmesi, projelendirme, uygulama, montaj, bakım-onarım gibi hizmetleri en etkin ve verimli şekilde sağlayan yetkili teknik servis kuruluşudur. Sektördeki deneyimi sayesinde ihtiyaca yönelik ürün tedariki ve teknik servis desteği sağlamaktadır.

LG marka TV, Sinema Sistemi, beyaz eşya, klima ve ufak ev aletleri üzerine firmamız tarafından yetkili teknik servis hizmeti çerçevesinde, montaj, bakım, onarım, orjinal yedek parça ve aksesuar tedarik hizmeti verilmektedir.

Teknik servis hizmeti sektöründe kazandığı deneyimi LG tüketicilerine kaliteli hizmet olarak sunmaktan onur duyan Ekip Elektronik, teknik hizmet alanında her türlü ihtiyaca yönelik güvenilir çözümler üretmeyi temel hedef saymaktadır.

Misyonumuz

“Kaliteli hizmet” odaklı bir misyona sahip olan Ekip Elektronik teknik servis desteği verdiği her alanda tüm süreçlere sistematik yaklaşmayı, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için gerekli olan yönetim sistemini kurmayı, sorunlara zamanında ve standartlara uygun şekilde müdahale etmeyi ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Kurulduğu günden beri teknik servis hizmeti ile ilgili altyapı çalışmalarına önem veren ve yenilenmeyi görev sayan Ekip Elektronik sektöründe faklılık ve farkındalık yaratan teknik destek firması olmayı başarmıştır. Ekip Elektronik bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu projelerinde, kamu kurum ve kuruluşları, özel kurumlar, endüstriyel tesisler, okullar, alışveriş merkezleri gibi geniş alanlara ve özel kullanımlara sahip yerlerde klima projelendirme, uygulama, uydu sistemleri ve CCTV Kamera sistemleri ile ilgili entegre sistemleri tesis etmiştir. Ekip Elektronik iş alanında referans gösterilen nitelikli iş üretmeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

Ekip Elektronik LG Yetkili Servisi Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ne haizdir.

 
 
 


Beyaz eşyadan ev elektroniğine ve klimaya kadar ihtiyaç duyabileceğiniz tüm montaj, bakım-onarım hizmetlerinde teknik ekibimize güvenebilirsiniz. Eğitimli ve deneyimli kadromuz özenli çalışma prensibiyle hareket ederek cihazınızı güvenle kullanmanızı sağlamak için çalışmaktadır.